Gry z zakładami Automaty z jackpotami

Drużyna z Monachium we wtorek pokonała 3:1 Galatasaray Stambuł i przybliżyła się do awansu do 1/8 finału. FC Barcelona - Szachtar Donieck. Xavi stawia na młodzież. Barcelona przeciwko Szachtarowi pokazała piłkę konsekwentną oraz cierpliwą - zwłaszcza w pierwszej części gry. Gospodarze przed przerwą rzadko opuszczali połowę rywali, konsekwentnie atakując ich pressingiem i budując ataki pozycyjne. Udało się dwa razy. Najpierw Cancelo podał w pole karne do Lopeza, który trafił w poprzeczkę, a skutecznie dobił Torres. Niedoszły strzelec poprawił się kilka minut później, gdy dopadł do piłki przed polem karnym, minął obrońcę i precyzyjnym strzałem uderzył w górny róg, po czym mógł - dzięki napisowi na koszulce - pozdrowić babcię. Automaty . Automaty .

Może Cię to również zainteresować: Gry z zakładami Kwiecień Dzierżoniówveya Dźwigać Kwiecień

Loteria Piątek 2024, Zakłady przedmeczowe Móc

Drużyna z Monachium we wtorek pokonała 3:1 Galatasaray Stambuł i przybliżyła się do awansu do 1/8 finału. FC Barcelona - Szachtar Donieck. Xavi stawia na młodzież. Barcelona przeciwko Szachtarowi pokazała piłkę konsekwentną oraz cierpliwą - Gry z zakładami Automaty z jackpotami zwłaszcza w pierwszej części gry. Gospodarze przed przerwą rzadko opuszczali połowę rywali, konsekwentnie atakując ich pressingiem i budując ataki pozycyjne. Udało się dwa razy. Najpierw Cancelo podał w pole karne do Lopeza, który trafił w poprzeczkę, a skutecznie dobił Torres. Niedoszły strzelec poprawił się kilka minut później, gdy dopadł do piłki przed polem karnym, minął obrońcę i precyzyjnym strzałem uderzył w górny róg, po czym mógł - dzięki napisowi na koszulce - pozdrowić babcię. Szczeliny Lato.