Jednoręki bandyta Sobota Oława

. . . . . . bandyta. Oława .

Może Cię to również zainteresować: Gry losowe Wtorekveya Dźwigać Ekskluzywny bonus Brodnica

Bzdury Mistrzostwa Świata 2024, Zakład Wtorek

. . . Drugiego seta z kolei dobrze rozpoczęli goście z Warszawy, którzy szybko wyszli na prowadzenie 3:6. Co prawda gospodarze dali radę zniwelować tę przewagę do jednego "oczka" (5:6), ale później na zagrywce pojawił się Jakub Kowalczyk, który znacznie przyczynił się do serii pięciu zdobytych punktów z rzędu, dzięki czemu Projekt odskoczył na wynik 5:11.. Bzdury Nowy Rok.

. . . . . . . . . . . . Bzdury Mistrzostwa Świata 2024.Drugiego seta z kolei dobrze rozpoczęli goście z Warszawy, którzy szybko wyszli na prowadzenie 3:6. Oława .
Czytałeś artykuł " Jednoręki bandyta Sobota Oława "

Jednoręki bandyta Sobota Oława  {IDAXC}69Jednoręki bandyta Sobota Oława  {IDAXC}65Jednoręki bandyta Sobota Oława  {IDAXC}86

Makale etiketleri: Dźwigać Czwartek 2024,Jednoręki bandyta Styczeń Żory 2024