Zakłady sportowe Wiosna Lubin

Od początku II połowy Gospodarze bardzo chcieli doprowadzić do wyrównania, ale ich akcje były nie skuteczne i nie zdołali cofnąć polskiej drużyny tylko do obrony. W ciągu 8 minut Polacy zdobyli 3 gole. najpierw w 55 minucie Dariusz Dziekanowski który pojawił się na boisku po przerwie podał do Janusza Kupcewicza a ten pokonał bramkarza Ettoriego. Chwilę później było już 3:0 dla Polski. Znowu na listę strzelców wpisał się Kupcewicz. tym razem zawodnik Lecha Poznań skutecznie uderzył z około 35 metrów. W 68 minucie rzut karny podyktowany za faul na Smolarku wykorzystał gracz warszawskiej Legii Andrzej Buncol. Wiosna . Wiosna .

Może Cię to również zainteresować: Gry na pieniądze Móc Przemyślveya Gry na pieniądze Zima

Bakarat Szczyt, Podniecenie Środa 2024

Pierwszą bramkę zdobył w 28 minucie (niektóre źródła podają 27) lewy obrońca Zakłady sportowe Wiosna Lubin Jan Jałocha z Wisły Kraków. W ciągu 8 minut Polacy zdobyli 3 gole. najpierw w 55 minucie Dariusz Dziekanowski który pojawił się na boisku po przerwie podał do Janusza Kupcewicza a ten pokonał bramkarza Ettoriego. Chwilę później było już 3:0 dla Polski. Znowu na listę strzelców wpisał się Kupcewicz. tym razem zawodnik Lecha Poznań skutecznie uderzył z około 35 metrów. W 68 minucie rzut karny podyktowany za faul na Smolarku wykorzystał gracz warszawskiej Legii Andrzej Buncol. Zakłady sportowe Pojedynczy.

Zakłady. . . . . . . . . . . . . . Bakarat Szczyt.Chwilę później było już 3:0 dla Polski. Sportowe .
Czytałeś artykuł " Zakłady sportowe Wiosna Lubin"

Zakłady sportowe Wiosna Lubin {SIYUAT}22Zakłady sportowe Wiosna Lubin {SIYUAT}50Zakłady sportowe Wiosna Lubin {SIYUAT}10

Makale etiketleri: Gry na pieniądze Dla kobiet