Gry z zakładami Zalecenia

W starciu z Turcją to znów Gry z zakładami Zalecenia Szymczak otworzył wynik. Napastnik Lecha Poznań trafił do siatki w siódmej minucie. Po stracie bramki rywale zaczęli się gubić. W 13. minucie żółtą kartką Gry z zakładami Zalecenia ukarany został Enis Destan. Po pół godzinie gry Turek ponownie przewinił, a arbiter wyrzucił go z boiska. Gry . z .

Zakłady na żywo Maksymalna wygrana, Gry z zakładami Czwartek

W starciu z Turcją to znów Szymczak otworzył wynik. Napastnik Lecha Poznań trafił do siatki w siódmej minucie. Po stracie bramki rywale zaczęli się gubić. W 13. minucie żółtą kartką ukarany został Enis Destan. Po pół godzinie gry Turek ponownie przewinił, a arbiter wyrzucił go z boiska. Polacy wykorzystali grę w przewadze i w doliczonym czasie gry pierwszej połowy podwyższyli na 2:0. Szymczak nie wykorzystał rzutu Gry z zakładami Zalecenia karnego, ale skutecznie dobił Bartłomiej Kłudka.. Szczeliny Automaty z jackpotami Nowa.

Gry . . . . . . . . . . Zakłady na żywo Maksymalna wygrana.W 13. Z .
Czytałeś artykuł " Gry z zakładami Zalecenia"