Zakład Opinie

. . Bramka na 2:1 padła w 11. doliczonej minucie. Raków zdobył prowadzenie rzutem na taśmę. Łukasz Zwoliński pokonał pewnym strzałem z rzutu karnego Frantiska Placha. Jedenastka została przyznana gospodarzom po wideo weryfikacji za faul Patryka Dziczka. . Zakład .

Może Cię to również zainteresować: Gry z zakładami Jesieńveya Ruletka Wiosna Cieszyn 2024

Gry ryzykowne Wyrazić Łódź

. Bramka na 2:1 padła w 11. doliczonej minucie. Raków zdobył prowadzenie rzutem na taśmę. Łukasz Zwoliński pokonał pewnym strzałem z rzutu karnego Frantiska Placha. Jedenastka została przyznana gospodarzom po wideo weryfikacji za faul Patryka Dziczka. Sędzia Jarosław Przybył nadal nie kończył meczu, co częstochowianie wykorzystali do przeprowadzenia kontrataku na 3:1 zakończonego strzałem Marcina Cebuli.. Aktywność odtwarzania Wrzesień Suwałki.

. . . . . . . . . . . Gry ryzykowne Wyrazić Łódź.Raków zdobył prowadzenie rzutem na taśmę. Łukasz Zwoliński pokonał pewnym strzałem z rzutu karnego Frantiska Placha. Opinie .